Zaterdag 24 mei is het weer tijd voor het Feestcafé #4
Elke derde zaterdag van de maand opent het Feestcafé haar deuren voor een avond vol plezier en gezelligheid. Dit is dé plek om samen met je vrienden te genieten van de beste feestknallers, heerlijke drankjes en een geweldige sfeer. Of je nu wilt pilsen met je vrienden, wijnen met de meiden of gewoon lekker wilt dansen, het Feestcafé biedt voor een ieder wat wils.
Locatie en Toegang
De ingang van het Feestcafé is via de Galvanistraat (voormalige ingang Luxx Food & Bar). Ben jij voor 23:00 uur binnen? Dan ontvang je van ons een groepscocktail (eventueel alcoholvrij) of een meter bier. Let op: de capaciteit van het Feestcafé is beperkt, dus vol = vol!
Waarom het Feestcafé?
- Gezellige sfeer en de beste feestmuziek
- Ben jij voor 23:00 uur binnen, dan ontvang je een groepscocktail of een meter bier
- Centrale locatie in Rijssen
- Geen voorverkoop, dus spontane avonden zijn altijd mogelijk
Het Feestcafé is de ideale plek voor een avondje uit in Rijssen. Of je nu een vaste bezoeker bent of voor het eerst langskomt, je zult je hier altijd welkom voelen. De combinatie van een gezellige sfeer, goede muziek en betaalbare drankjes maakt het Feestcafé tot de perfecte bestemming voor een onvergetelijke avond.






